Wiedza

Prefabrykowane elementy betonowe – niezawodny system kanalizacji

Kręgi betonowe na mostek

Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, wytrzymałości na każde warunki pogodowe oraz przez wzgląd na łatwy i szybki montaż elementów, beton stanowi doskonały surowiec do budowy kanalizacji. Poszczególne części infrastruktury, takie jak kręgi betonowe na mostek, przepusty drogowe, przyczółki czy komory wodomierzowe, charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością, a dzięki łatwej prefabrykacji, zwykle są dostępne „od ręki”. Realizując budowę sieci kanalizacyjnej w ramach przedsięwzięcia drogowego, budowlanego czy melioracyjnego, warto współpracować z renomowanym producentem. Zapewni on pełen zakres niezbędnych kształtek, rur betonowych oraz elementów niezbędnych do stworzenia sprawnie funkcjonującej instalacji. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Jakie prefabrykaty betonowe znajdą zastosowanie w budowie kanalizacji?

Oferta firmy Spec-Bet jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych Inwestorów, dla których liczą się w szczególności płynność współpracy, bogata gama wyrobów oraz szybka realizacja dostaw. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak cenny jest czas przy budowie tak dużych przedsięwzięć, jak sieci sanitarne. Dlatego dysponujemy odpowiednimi mocami przerobowymi oraz parkiem maszynowym, pozwalającym nam odpowiadać na zapotrzebowanie naszych Klientów. W ramach prefabrykowanych elementów kanalizacji oferujemy m.in.:

  • przepusty we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach,
  • rury i kręgi betonowe do budowy mostków i przejazdów,
  • zbiorniki żelbetowe wykorzystywane do magazynowania wody opadowej lub ścieków,
  • komory wodomierzowe produkowane wg otrzymanego projektu,
  • studnie osadnikowe do kanalizacji deszczowej oraz systemów drenażowych,
  • szamba betonowe jedno-, dwu- oraz wielokomorowe o pojemności od 3 000 do 20 000 litrów,
  • ścianki oporowe (czołowe) do przepustów drogowych,
  • przykanaliki betonowe,
  • studnie telekomunikacyjne produkowane z betonu o różnych parametrach oraz wymiarach.

Spec-Bet – producent kręgów betonowych i przepustów rurowych

Każdy z dostępnych w ofercie firmy produktów może zostać wykonany na indywidualne zamówienie Klienta. Wytwarzamy zarówno wyroby o standardowych parametrach, np. rura przepustowa betonowa fi 500, komora wodomierzowa czy przepust drogowy fi 1000, jak i nietypowe szerokości lub wielkości studni, zbiorników czy przyczółków. Każdy projekt kanalizacji, drenażu lub zjazdu wymaga indywidualnych rozwiązań, co wpływa na zróżnicowanie naszej oferty prefabrykatów betonowych.

Podsumowanie

Rozumiejąc potrzeby inwestorów, dokładamy wszelkich starań, by nasz systematycznie rozszerzany asortyment spełnił oczekiwania podmiotów z branży drogowej, melioracyjnej oraz budowlanej. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm z sektora prywatnego, jak i instytucji samorządowych, a także Klientów indywidualnych. Wiedza, doświadczenie oraz wypracowane przez lata rozwiązania produkcyjne pozwalają nam dostarczać kompleksowy asortyment elementów kanalizacji, do zastosowania w przydomowych, gminnych oraz przemysłowych inwestycjach.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików Cookies i akceptujesz Politykę Prywatności Spec-bet.