Drena betonowa

Drena betonowa – Opis

Wykorzystanie dren betonowych w budownictwie jest powszechne z uwagi na ich różnorodne zastosowanie. Stanowią one podstawowy element konstrukcyjny w przypadku infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Drena betonowa to prefabrykowany wyrób, który służy do wykonywania różnego rodzaju instalacji – między innymi studni, szamb czy studzienek. Wybierając dreny, warto zwrócić uwagę na klasę betonu, wodoszczelność, wytrzymałość na zginanie i zgniatanie, a także inne parametry, szczegółowo określone w specyfikacji produktu. Najczęściej elementy te służą do odprowadzania ścieków, wód powierzchniowych i opadowych. Proces ten może przebiegać w sposób grawitacyjny lub też pod wpływem niewielkiego ciśnienia. Drugie rozwiązanie przeważnie wykorzystuje się w rurociągach podziemnych. Oprócz wyrobów betonowych, w naszym asortymencie znajdziesz również te wykonane z żelbetu.

Cena dreny betonowej

Konstrukcja dreny betonowej zależy od jej przeznaczenia. W przypadku poziomego przepływu wody, najczęściej wyposażane są one w pokrywy z tego samego materiału. Aby można było swobodnie je ze sobą łączyć, często kręgi tego rodzaju wyposaża się w specjalne uszczelki. Innym sposobem łączenia jest zastosowanie zaprawy. Cena tego wyrobu betonowego zależy od wielu czynników. Wpływają na nią między innymi wymiary, ale też sposób wykorzystania, trwałość i odporność na zginanie, mróz czy ogień, a także klasa betonu. Nasza firma oferuje wyroby w bardzo korzystnych ofertach cenowych. Umożliwiamy naszym Klientom dostosowanie wysokości kręgów do projektu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Celem firmy jest oferowanie wysokiej klasy wyrobów betonowych i żelbetowych w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy liderem na polskim rynku, oferując elementy prefabrykowane o różnych właściwościach. Dzięki temu firma budowlana czy odbiorca indywidualny może z łatwością dostosować zakup do potrzeb powstającej instalacji. Wszystkie nasze wyroby powstają z wykorzystaniem jakościowych niemieckich maszyn prefabrykujących.

Właściwości dreny betonowej

Ponieważ oferowane przez naszą firmę wyroby betonowe SpecBet, w tym drena, której cena jest wyjątkowo konkurencyjna, mają stały kontakt ze zmiennymi czynnikami atmosferycznymi, muszą być na nie wysoce odporne. Jako posiadający wieloletnie doświadczenie w branży producent betonu w Radomiu doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wytwarzamy te elementy konstrukcyjne ze starannie wyselekcjonowanego kompozytu. Wyróżnia się on znakomitą wytrzymałością na skrajne temperatury, zachowując swoje parametry zarówno podczas upałów, jak i dużych mrozów. Nasze kręgi betonowe doskonale radzą sobie także z długotrwałym kontaktem z wilgocią.
 
Elementy te mogą służyć do wykonywania najróżniejszych konstrukcji odpowiadających za odprowadzanie wody. To uniwersalne wyroby, z których chętnie korzystają zarówno najwięksi inwestorzy, np. firmy budujące autostrady, jak i osoby indywidualne, np. z myślą o wykonaniu przydomowej studni. Jeżeli więc interesuje Państwa drena betonowa, które cena jest przystępna, już teraz zapraszamy do jej zamówienia w naszej firmie.