O nas

O nas

Spec-Bet jest rodzinną firmą, która na rynku istnieje już od 1968 roku. Ponad pół wieku temu rozpoczęła swoje działanie jako Betoniarnia Paszkowski. Jej założyciel Zbigniew Paszkowski postawił od samego początku na produkcję prefabrykatów betonowych: pustaków ściennych i kręgów studziennych.

Betoniarnia Paszkowski szybko stała się niekwestionowanym liderem branży w regionie radomskim, a już w latach 80-tych z sukcesem podjęła się produkcji studni telekomunikacyjnych i kablowych dla Telekomunikacji Polskiej. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty stały się elementem ówczesnej rewolucji telekomunikacyjnej w kraju.

Wytwórnia betonów Spec-Bet w Radomiu to nie tylko przeszło 50 lat doświadczeń, ale też tradycja i kilka pokoleń zaangażowanych w rozwój rodzinnego przedsiębiorstwa. Pokoleniowa sztafeta wiedzy i doświadczeń w naszym przedsiębiorstwie, uczyniła ze Spec-Bet jednego z wiodących producentów prefabrykatów betonowych w kraju.

Betoniarnia Paszkowscy współpraca Spec Bet
Betoniarnia Paszkowscy foto

Przez dekady nieustannie się zmieniamy, dostosowujemy do nowoczesnych trendów produkcji. Nasz nowoczesny i stale modernizowany park maszynowy daje możliwość produkcji ponad 300 rodzajów prefabrykatów dla branż takich jak: budownictwo drogowe, ogólne i kanalizacja. Oferujemy Państwu również szeroki wybór galanterii betonowej. Zastosowanie nowoczesnych maszyn i urządzeń to także możliwość produkcji elementów betonowych według dostarczonej przez Państwa dokumentacji technicznej.

Dawniej Betoniarnia Paszkowscy, a dziś Spec-Bet, to nadal konkurencyjna cena za produkty najwyższej światowej klasy.